KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 9851198
nr 985 1198
Jan Rhodin
(f. 1938), Sverige
Teckning, Jan Rhodin (f. 1938), signerad, Elefant, motivet: 12x8
Jan Rhodin, svensk bildkonstnär född i Flen 1938.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 oktober 2015
kl 20:46:01
5/10 20:10:36